Tuylu Hukuk Bürosu Hakkında

Hakkımızda

Av.Zeynep AKGÜN TUYLU ve Av. Serdar Batuhan TUYLU

Tuylu Hukuk Bürosu 2018 yılında Av.Zeynep AKGÜN TUYLU ve Av. Serdar Batuhan TUYLU tarafından İstanbul İli Bahçelievler İlçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müvekkillerin sorunlarının çözümünde mutlaka ortak bir yolun var olduğu kanaati ve ilkesi ile hareket etmiş, ortak yolun bulunmaması halinde ise uzman kadrosu, bilgi ve birikimi ile çözüm odaklı çalışma prensibinde olmuştur. Tuylu Hukuk Bürosu, benimsediği ilke ve prensiplerle, uzman kadrosu ile müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en etkili şekilde sunmaktadır.

Biz Kimiz?

Misyon & Vizyonumuz

Tuylu Hukuk olarak müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunları minimum riskle engelleyen, çıkan sorunları en kısa zamanda ve en avantajlı şekli ile çözüme kavuşturan, geniş kapsamlı ve etik değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

                Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Danışmanlık Formu

Danışmanlık formu üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 09.00 - 18.30

Telefon Nuamramız

+90 552 782 61 09

Call Now ButtonHemen Ara